سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / سامانتل بسته‌های جدید اینترنتی ارائه کرد [رپورتاژ آگهی] – دیجیاتو – اخبار موبایل و قیمت گوشی

سامانتل بسته‌های جدید اینترنتی ارائه کرد [رپورتاژ آگهی] – دیجیاتو – اخبار موبایل و قیمت گوشی

اپراتور مجازی سامانتل طرح جدید بستههای اینترنتی با سرعت نامحدود را تحت عنوان «مهبانگ» تور ارزان روسیه به کاربرانش ارائه کرد

اپراتور مجازی سامانتل طرح جدید بستههای اینترنتی با سرعت نامحدود را تور هوایی قشم تحت عنوان «مهبانگ» به کاربرانش ارائه کرد

\r\n

لیلا عبادیان مدیر روابط عمومی سامانتل گفت: بعد از صدور قیمت تور روسیه مجوز ارائه خدمات از سوی دولت به اپراتورهای مجازی، شرکت کیشسل پارس بعنوان اولین اپراتور MVNO موفق به عقد تور شیراز لحظه آخری قرارداد با اپراتورهای میزبان گردید و بر همین اساس فعالیت خود را با ارائه سرویس و خدمات پایه در بازار آغاز بلیط هواپیما نمود.

\r\n

وی با اشاره به اینکه  شرکت کیشسل پارس یک اپراتور مجازی است که با نام تور مالدیو نوروز 97 تجاری سامانتل سیمکارتهای خود را با پیششماره  099999 به بازار ارائه میکند، گفت: تور لحظه آخری اردبیل در حال حاضر این اپراتور با بهرهگیری از نسل سوم و چهارم شبکه تلفن همراه، اقدام به ارائه طرحی با قیمت تور مراکش عنوان اینترنت مهبانگ به کاربران خود کرده است.

\r\n

وی با اشاره به اینکه در این طرح، اینترنت تور هوایی کرمان با سرعت نامحدود و مطمئن به کاربران ارائه میشود، گفت: این بستهها با توجه به الگوهای مصرف گوناگون تور قبرس و نیاز کاربران طراحی شده است. بنابراین مشترکین سامانتل میتوانند هر یک از بستههای اینترنت را تور یزد هوایی با توجه به میزان مصرف برای شماره خود خریداری کنند.

\r\n

روابط عمومی سامانتل خاطرنشان کرد: طرح مهبانگ در قالب تور بدروم بستههای هلیوم، دوتریوم و هیدروژن به کلیه مشترکین اعتباری و دائمی ارائه میشود. بستههای تور ارزان مراکش اینترنت پرسرعت هلیوم برای مشترکینی طراحی شده که به حجم بالای اینترنت، سرعت بالا و قیمت مناسب نیاز دارند.

\r\n

وی قیمت تور بالی افزود: بستههای دوتریوم، برای مشترکینی طراحی شده که تمایل دارند از اینترنت استفاده کنند و صرفه اقتصادی تور زمینی کرمان استفاده از بستهها برای آنها حائز اهمیت است.

\r\n

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از بستههای تور شیراز اینترنت مهبانگ بسته پرطرفدار هیدروژن است، گفت: این بستهها با قیمت بسیار مناسب برای مدت یک ماه تور اردبیل ارزان قابلاستفاده است.

\r\n

بنابراین گزارش، مشترکان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر از بستههای اینترنتی تور قشم هوایی مهبانگ به سایت  www.samantel.ir مراجعه کنند.

\r\n

درباره ی back118

همچنین ببینید

تصاویر جدید از برخی مشخصات آیفون SE 2 خبر می دهند – دیجیاتو – اخبار موبایل و قیمت گوشی

با نزدیک شدن به تاریخ احتمالی رونمایی از مدل ۲۰۱۸ آیفون SE هر روز بر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *