سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / سامسونگ تاریخ عرضه اسپیکر هوشمند بیکسبی را مشخص کرد – دیجیاتو – اخبار موبایل و قیمت گوشی

سامسونگ تاریخ عرضه اسپیکر هوشمند بیکسبی را مشخص کرد – دیجیاتو – اخبار موبایل و قیمت گوشی

نخستین گزارش ها از تلاش سامسونگ برای توسعه اسپیکر هوشمند بیکسبی سال گذشته منتشر شد و روز گذشته «دیجی کو»، مدیر بخش موبایل این کمپانی پس از رونمایی از گلکسی اس 9 تاریخ عرضه این محصول را مشخص کرد
کمپانی کره ای سال گذشته و همراه با معرفی گلکسی اس 8 از دستیار هوشمند بیکسبی رونمایی کرد که به محصولات دیگر از قبیل تلویزیون و یخچال نیز راه پیدا می کنند.

در حال حاضر بازار اسپیکرهای هوشمند در سیطره بازیگران قدرتمندی مانند آمازون و گوگل قرار دارد و هر دو کمپانی امکان تعبیه دستیارهای خود را برای شرکت های دیگر نیز فراهم کرده اند.

اگرچه کمپانی کره ای طرفداران پرو پا قرصی دارد اما جلب نظر کاربرانی که به کار با دستیارهای دیگر خو گرفته اند ساده نخواهد بود، هرچند وجود بیکسبی در محصولات دیگر این شرکت می تواند نقطه قوتی برای آنها باشد.

نخستین گزارش ها از تلاش سامسونگ برای توسعه اسپیکر هوشمند بیکسبی سال گذشته منتشر شد و روز گذشته «دیجی کو»، مدیر بخش موبایل این کمپانی پس از رونمایی از گلکسی اس 9 تاریخ عرضه این محصول را مشخص کرد.

این اسپیکر احتمالا به عنوان کنترلر مرکزی سیستم Connected Vision سامسونگ عمل کرده و کاربران از طریق آن اشیاء متصل به شبکه از قبیل تلویزیون، یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و غیره را کنترل می کنند. بیکسبیدیجی کو در گفتگو با «وال استریت ژورنال» تائید کرده که این کمپانی در نیمه دوم سال 2018 از نخستین اسپیکر هوشمند مجهز به بیکسبی خود رونمایی خواهد کرد اما فعلا نمی تواند زمان دقیق آن را مشخص کند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

محصولات تویوتا از سال 2025 با هم ارتباط برقرار می کنند – دیجیاتو – اخبار موبایل و قیمت گوشی

ایجاد ارتباط بین وسایل نقلیه یکی از ایده هایی است که به واسطه پیشرفت روز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *