سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / قاچاق خودروهای وارداتی را می توان جنجالی ترین پرونده در زمینه واردات خودرو دانست. + جدیدترین قیمت ارز و طلا در بازار – اخبار موبایل و قیمت گوشی

قاچاق خودروهای وارداتی را می توان جنجالی ترین پرونده در زمینه واردات خودرو دانست. + جدیدترین قیمت ارز و طلا در بازار – اخبار موبایل و قیمت گوشی

ماجرای ثبت سفارش غیر قانونی حدود 6400 دستگاه خودرو وارداتی همچنان ادامه دارد و در تازه ترین اخبار در این زمینه، شاهد اعلام جزییات بیشتری در خصوص این پرونده هستیم
البته هنوز اسمی از خودروها یا شرکت های درگیر در این پرونده اعلام نشده است اما ولی ملکی سخنگوی کمسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با خبرگزاری تسنیم از اعلام اسامی متهمان این پرونده به قوه قضاییه خبر داده است.

ماجرای ثبت سفارش غیر قانونی حدود 6400 دستگاه خودرو وارداتی همچنان ادامه دارد و در تازه ترین اخبار در این زمینه، شاهد اعلام جزییات بیشتری در خصوص این پرونده هستیم. براساس اطلاعات جدید منتشر شده از سوی مراجع مربوطه، فردی به نام “خ” که از معتمدان گمرک و وزارت صنعت محسوب می شود، مسئول ثبت سفارش این تعداد خودرو در زمان بسته بودن سایت ثبت سفارش معرفی شده است و البته مشتریان این فرد نیز افراد حقیقی و حقوقی متشکل از وارد کنندگان غیر رسمی و شرکت های وارد کننده بوده اند که درخواست ورود این تعداد خودرو را داشته اند.

به گفته این نماینده مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی، شش وارد کننده رسمی و شش فرد به عنوان وارد کنندگان شخصی و غیر رسمی در این پرونده دست داشته اند اما مسئولان وزارت صنعت و معدن از ماجرا بی خبر بوده و ممکن است شخصی که مسئولیت سایت ثبت سفارش را بر عهده داشته است در این پرونده دخیل بوده باشد.

این درحالیست که به گفته مسئولان این پرونده، اعلام قاچاق خودروهای وارداتی در خصوص این تخلف صحیح نیست چرا که ثبت سفارش در زمان ممنوعیت، صرفا به عنوان یک تخلف آشکار اداری مطرح می شود و خودروها به هرحال از مبادی گمرکی و به شکل رسمی به کشور وارد شده اند که این امر مشمول عبارت قاچاق خودروهای وارداتی نمی شود.

——————-

خبرآنلاین: بازار سکه و طلا امروز با روند کاهشی قیمت روبرو شدند به طوری که قیمت هر قطعه سکه طلای بهار آزادی در میانه روز ۴۸ هزار تومان کاهش را شاهد بود
جدیدترین قیمت ارز و طلا در بازار

با وجود کاهش قیمت تمام بهار آزادی طرح جدید، سکه بهار آزادی طرح قدیم با افزایش ۶۰ هزار تومانی به ۲۶۸ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. نیم سکه نیز با رشد ۳۰ هزار تومانی به یک میلیون و ۳۸۳ هزار تومان رسید. ربع سکه با کاهش ۵ هزار تومانی ۷۱۷ هزار تومان معامله شد.

به رغم کاهش قیمت طلا و سکه در بازار قیمت اغلب ارز‌ها رو به افزایش گذاشت. جدول زیر نشان دهنده قیمت ارزها، سکه و طلا در بازار امروز تهران است.

جدیدترین قیمت ارز و طلا در بازار

بهای هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به ۲۳۳ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شد که نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته کاهشی در حدود چهار هزار تومان را تجربه کرده است.

خبرآنلاین: بازار سکه و طلا امروز با روند کاهشی قیمت روبرو شدند به طوری که قیمت هر قطعه سکه طلای بهار آزادی در میانه روز ۴۸ هزار تومان کاهش را شاهد بود.

جدیدترین قیمت ارز و طلا در بازار

درباره ی back118

همچنین ببینید

جنگ اقتصادی چین و آمریکا و آسیبی که به عرضه اولیه سهام شیائومی وارد شد – دیجیاتو – اخبار موبایل و قیمت گوشی

بزرگ ترین عرضه اولیه سهام یک شرکت تکنولوژی طی چهار سال اخیر، روز دوشنبه در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *