سرخط خبرها
خانه / توپ و تور / سیچوان با وجود درخشش حدادی شکست خورد + مشکل جدید اپل واچ 3 – اخبار موبایل و قیمت گوشی

سیچوان با وجود درخشش حدادی شکست خورد + مشکل جدید اپل واچ 3 – اخبار موبایل و قیمت گوشی

خبرگزاری تسنیم: تیم «سیچوان پینشنگ وال» که حامد حدادی، کاپیتان تیم ملی ایران را در اختیار دارد در لیگ بسکتبال چین با نتیجه 125 بر 111 مقابل میزبان خود «گوانگژو لانگ لاینز» تن به شکست داد
نتایج کوارترهای این بازی 36 بر 25،‌ 31 بر 23، 37 بر 29 و 21 بر 34 بود.

حدادی در این بازی 36 دقیقه و 51 ثانیه به عنوان بازیکن شروع کننده در میدان بود و توانست 21 امتیاز،‌ 3 پاس گل و 16 ریباند برای سیچوان کسب کند. جمال فرانکلین نیز 18 امتیاز و 8 ریباند دیگر برای سیچوان به دسـت آورد.

خبرگزاری تسنیم: تیم «سیچوان پینشنگ وال» که حامد حدادی، کاپیتان تیم ملی ایران را در اختیار دارد در لیگ بسکتبال چین با نتیجه 125 بر 111 مقابل میزبان خود «گوانگژو لانگ لاینز» تن به شکست داد.

——————-
فارنت: با توجه به تاریخ عرضه اپل واچ 3 همچنان ضمانت یک‌ساله آن برای تمامی کاربران اعتبار دارد و نگرانی‌ای بابت تعمیر دستگاه خود نخواهند داشت
با توجه به تاریخ عرضه اپل واچ 3 همچنان ضمانت یک‌ساله آن برای تمامی کاربران اعتبار دارد و نگرانی‌ای بابت تعمیر دستگاه خود نخواهند داشت.

کسانی که در جینیوس بارها و یا نمایندگی‌ها از این مشکل اپل واچ 3 خود بگویند، از آن‌ها پرسیده می‌شود که آیا انگشتشان را روی صفحه‌نمایش کشیده‌اند؟ در صورت منفی بودن پاسخ از آن‌ها پرسیده می‌شود که آیا با بخار دهانشان نمایشگر را تمیز کرده‌اند؟ به نظر می‌آید چنین مشکلی به خاطر نفوذ بخار زیر نمایشگر ایجاد می‌شود، هرچند که در مکاتبات داخلی اپل اصلاً به این نکته اشاره نشده است.

فارنت: با توجه به تاریخ عرضه اپل واچ 3 همچنان ضمانت یک‌ساله آن برای تمامی کاربران اعتبار دارد و نگرانی‌ای بابت تعمیر دستگاه خود نخواهند داشت.
بر اساس مکاتبات داخلی که میان اپل و «جینیوس بار» ها و نمایندگی‌های مجاز اپل، مشکلی باعث ایجاد خطوطی در لبه جلویی اپل واچ 3 شده است. این خطوط بر روی مدل‌های غیر سلولی دیده می‌شود. مدل‌های سلولی به علت شیوه متفاوت نصب نمایشگر، از این مشکل در امان مانده‌اند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

جدیدترین لپ‌تاپ گیمینگ ایسوس روانه بازار شد – اخبار موبایل و قیمت گوشی

وب سایت شبکه – امین رضائیان: ایسوس به صورت رسمی از جدیدترین گیمینگ لپ‌تاپ خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *